MY FIRST ENGLISH VIDEO ASMR MOUTH SOUNDS AND TRIGGER WORDS


Mehtap Ziyagil ASMR
Published 1 week ago

Selamlar! Kanalımda sizlerin daha rahat uyumasını veya işte / ders çalışırken konsantrasyonunuzun artmasını sağlayacak video içerikleri hazırlıyorum. Videomu izlediğiniz için çok teşekkür ederim 🌹
Beni Instagram'dan takip etmeyi unutmayın! http://instagram.com/mehtapziyagil

Bana destek olmak için kanalıma "katıl" butonuna tıklayıp üye olarak özel içeriklere sahip olun!
üyelik linki: https://www.youtube.com/channel/UCOE4uOO7ZVJ08CgoP8ucVhQ/join

---Advanced Üyeliklerin isimleri burada yer alır--
أحمد الدرهم ve Mert Anil Gelegen'e sonsuz teşekkürler!

Reklamsız indirilebilir videolar için tingles: https://tingles.app.link/Mehtap-Ziyagil-ASMR
Bana destek olmak için tingles’tan tip/bahşiş atabilirsiniz🌹

ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) NEDİR?
ASMR’ın Türkçe karşılığı en basit ifade ile “iç gıdıklanması” olarak tanımlanabilir. Doktorlar tarafından yapılan bilimsel tanımlaması ise “sürüngen beyin durumu” olarak ifade edilmektedir. ASMR olgusu beyinin duyduğu bazı seslerin (düşük desibel gücüne sahip sesler) beyinde uyandırdığı işitme temeline dayanan bir histir. “Tingle” yani beyin karıncalanması hissi, birçok ses ile meydana gelebilir. Bunlara tırnak tıkırdatması, fısıltı, klavye sesleri, kağıt sesleri örnek olarak verilebilir.
Asmr, uyku problemleri çeken insanlarda olumlu sonuçlar verebilen, zihni rahatlatan ve beyin orgazmı olarak da bilinen bir terimdir.
Rahat uyku, uyku meditasyonu, uyku telkini, rahatlatıcı sesler, uyku getirici videolar, zihin rahatlatıcı telkinleri bu kanalda bulabilirsiniz.

Tags

asmr türkçe uyku telkini olumlama pozitif sleep well relar relaxing relaxation dinlendirici rahatlatıcı stres sakinleştirici trigger mouth sounds mehtap ziyagil Moonlight whispering whisper yemek mukbang yeme esmr meditasyon доктор deneme alışveriş makyaj tırnak bakım rutin personal attention hamburger tavuk kfc Popeyes renkli yiyecekler sabun kesme soap Cutting lipstick application tascam kulak temizleme ears Vlog rahatla

Created:
Last updated: